Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Tugipersonal

Ametikoht
 

Marge Altsaar

Klassiõpetaja
marge.altsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

4/5A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K 13.05 – 13.50

Inna Arutjunjan

Kehaline kasvatus
inna.arutjunjan@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10 – 13.55

Merlin Bohojavlenski

Klassiõpetaja
merlin.bohojavlenski@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

2B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.55

Marika Hiie

Eesti keel
Õppejuht
marika.hiie@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.15 – 13.00

Rait Jürgenson

Füüsika
Keemia
rait.jyrgenson@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

8/9B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 14.00 – 14.50

Margit Kaarmäe

Klassiõpetaja
margit.kaarmae@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

5B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 14.00 – 14.50

Mare Kilgi

Klassiõpetaja
mare.kilgi@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7/8D klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 13.10 – 13.55

Hanna Kristin Kivistik

Kehaline kasvatus
hannakristin.kivistik@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15 – 13.00

Epp Kongas

Direktor
Eesti keel
epp.kongas@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Gerli Kuhi

Inglise keel
gerli.kuhi@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.05 – 14.50

Agnes Kuus-Korv

Klassiõpetaja
agnes.kuus-korv@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

8A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 14.05 – 14.50

Griseldis Künnapuu

Klassiõpetaja
griseldis.kynnapuu@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

3B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 13.10 – 13.55

Harri Künnapuu

Poiste tööõpetus
harri.kynnapuu@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7/8C klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 15.00 – 15.45

Kristi Leinamäe

Klassiõpetaja
kristi.leinamae@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6C klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 13.10 – 13.55

Marika Lellep

Tüdrukute tööõpetus
marika.lellep@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05 – 14.50

Mai Liivrand

Inglise keel
Muusika
mai.liivrand@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.55

Üllike Luts

Sotsiaalpedagoog
59151046

Lisainformatsioon: 

yllike.luts [at] vkk.vil.ee või yllike.lutsmaili.linn [at] paevakeskus.ee (@viljanditugikeskus.ee)

Vastuvõtuaeg:

N 13.10 – 13.55

Ülle Lükk

Matemaatika
ylle.lykk@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15.00 – 15.45

Anita Makarevitš

Klassiõpetaja
anita.makarevits@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 14.05 – 14.55

Eve Mets

Haridustehnoloog
Klassiõpetaja
eve.mets@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

1/9A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 13.10 – 13.55

Laura Nurmsalu

Eripedagoog
59151039

Lisainformatsioon: 

4C klassijuhataja

laura.nurmsalu [at] vkk.vil.ee või  laura.nurmsalu [at] viljanditugikeskus.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.15 – 13.00

Ülle Roomets

Muusika
ulle.roomets@ut.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15.00 – 15.45

Janika Siim

Klassiõpetaja
janika.siim@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6/7A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 – 14.50

Kätlin Sinilind

Kunstiõpetus
katlin.sinilind@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.00 – 14.50

Hille Tammsaar

Klassiõpetaja
hille.tammsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

4B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K 13.05 – 13.50

Vilve Taska

Abiõpetaja
vilve.taska@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.55

Eve Vinkmann

Klassiõpetaja
eve.vinkmann@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

2/3A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 13.05 – 13.50

Mariann Õmblus

Arvutiõpetus
Huvijuht
mariann.omblus@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.10 – 13.55