Uudised

Kogukonna päeva kokkuvõte 15. mai admin


Suur, suur tänu kõigile kogukonnapäeval osalenutele!

Kõige olulisem uudis on, et me kogusime heategevusliku laada, kohviku ja loteriiga kokku 1645 eurot, mille eest saame rajada madalseiklusrajale veel ühe ronimisraja.

Aitäh kõigile koolipere liikmetele ja vanematele, kes laada jaoks esemeid nii tõid kui valmistasid! Aitäh loterii korraldajatele! Olgu öeldud, et iga loos võitis ning kõik võidetud esemed olid meie töötajate poolt heategevusena koolile annetatud. Suur tänu kohviku meeskonnale: kohvikuruum oli imeline ja toidud maitsvad! Kohvikusse andsid oma panuse ka tublid õpilasesinduse liikmed, nende küpsetatud viineripirukad olid ühed popimad ostjate seas.

Palju tänu huviringide messi korraldajatele, laste tööde näituse üles seadjatele, meediameeskonnale info levitamise eest!
Suur ja südamlik tänu imelise kontserdi korraldajatele ja kõigile kontserdil üles astunud õpilastele!

On suur õnn, et meie koolipere hoiab kokku. Aitäh selle eest!

Epp Kongas
direktor

Suur, suur tänu kõigile kogukonnapäeval osalenutele!

Kõige olulisem uudis on, et me kogusime heategevusliku laada, kohviku ja loteriiga kokku 1645 eurot, mille eest saame rajada madalseiklusrajale veel ühe ronimisraja.

Aitäh kõigile koolipere liikmetele ja vanematele, kes laada jaoks esemeid nii tõid kui valmistasid! Aitäh loterii korraldajatele! Olgu öeldud, et iga loos võitis ning kõik võidetud esemed olid meie töötajate poolt heategevusena koolile annetatud. Suur tänu kohviku meeskonnale: kohvikuruum oli imeline ja toidud maitsvad! Kohvikusse andsid oma panuse ka tublid õpilasesinduse liikmed, nende küpsetatud viineripirukad olid ühed popimad ostjate seas.

Palju tänu huviringide messi korraldajatele, laste tööde näituse üles seadjatele, meediameeskonnale info levitamise eest!
Suur ja südamlik tänu imelise kontserdi korraldajatele ja kõigile kontserdil üles astunud õpilastele!


On suur õnn, et meie koolipere hoiab kokku. Aitäh selle eest!

Epp Kongas
direktor