I . trimestri lõpp

Juhuu! Just selliste emotsioonidega lõpetasime esimese trimestri. Täna andsime üle kiituskaardid heade õpitulemuste eest 31le õpilasele ning vaatasime ühiselt pildigaleriid, mida kõike selle trimestri jooksul tehtud sai ja tõdesime, et tehtud sai palju.

Juba enne kooliaasta algust augustis osalesime kooli esindusega Viljandi noorte sündmusel Huvimäss, kus tutvustasime Kaare kooli tegemisi ja näitasime enda laste tehtud töid. Kooliaasta algul aga läksime reipalt kolipinki, osalesime maailmakoristuspäeval, tõime kooli maitsvaid sügisande, tähistasime muusikapäeva, spordipäeva, õpetajate päeva, ettelugemise päeva, mardi- ja kadripäeva. Samuti toimusid kooli sisesed sulgpalli turniirid ning sportvõimlejad said kooliperele näidata enda õpitud oskusi. Trimestri lõpetasime aga kodanikupäeva helkurikõnniga. Lisaks osalesid meie kooli õpilased mitmel Eriolümpia poolt korraldatud spordisündmusel, kus õpetaja Inna juhendamisel olid lapsed väga edukad.

Sellest õppeaastast algatasime ka uue traditsiooni, kus viis korda aastas tunnustame enda kooli kahte õpilast, kes väärtustavad rahvatraditsioone ning on eeskujuks ka teistele. Tunnustusega käib kaasas rändkotike.

Sellel trimestri jooksul osalesid aga meie kooli õpetajad ning juhtkond HITSA poolt korraldatud arenguprogrammis Digikiirendi, mille eesmärk on toetada koolimeeskonda tehnoloogia õppetöösse kaasamisel ja soodustada nii õpilaste digipädevuste arengut. Kõik meie kooli õpetajad osalesid koolitustel, kus õpetati kasutama erinevaid õppeprogramme tundides. Samuti viidi läbi juhtkonna koolitused, kus eesmärgiks oli läbi viia üks projekt, mis aitaks kaasa kooli digiarengule. Meie kooli projektiks oli korraldada e-õppe päev, et nii õpilased kui ka õpetajad õpiksid kasutama kooli ühist platvormi Office365. Kuigi projekt sai edukalt läbi viidud, plaanime teha selliseid e-õppe päevi ka tulevikus. Tänu programmi läbimisele on kooli meeskond kindlasti tunduvalt rohkem valmis ka distantsõppeks, kui oldi seda kevadel.

Ilusat algavad advendiaega kõigile ning püsigem terved!