Uudised

Aprill on meie koolis liikumiskuu! 05. aprill admin


Aprill on meie koolis LIIKUMISKUU! Aprillikuus kutsume üles kõiki õpilasi ning koolitöötajaid tulema kooli jalgsi või jalgrattaga.

Väga paljud õpilased ja õpetajad meie koolis on juba praegu tublid ja tulevadki jalgsi kooli aga aprillis pöörame me sellele eriti tähelepanu ning märgime tublid liikujad ka ära.

Mis saab siis kui elad kaugemal? Selleks on mitmeid võimalusi. Näiteks, kui tuled bussiga, siis on võimalus tulla bussi pealt maha üks peatus varem, et saaksid rohkem jalutada. Kui aga tuled autoga siis lase autol peatada mitte koolimaja ees vaid kaugemal. Iga samm on oluline!

Aprill on meie koolis LIIKUMISKUU! Aprillikuus kutsume üles kõiki õpilasi ning koolitöötajaid tulema kooli jalgsi või jalgrattaga.

Väga paljud õpilased ja õpetajad meie koolis on juba praegu tublid ja tulevadki jalgsi kooli aga aprillis pöörame me sellele eriti tähelepanu ning märgime tublid liikujad ka ära.

Mis saab siis kui elad kaugemal? Selleks on mitmeid võimalusi. Näiteks, kui tuled bussiga, siis on võimalus tulla bussi pealt maha üks peatus varem, et saaksid rohkem jalutada. Kui aga tuled autoga siis lase autol peatada mitte koolimaja ees vaid kaugemal. Iga samm on oluline!