Uudised

Avatud uste päev meie koolis 25. aprill admin


22. aprillil toimus Kaare Kooli avatud uste päev. Avatud oli kohvik, kus valikut oli nii palju, et kõhu sai täis nii suur kui väike. Laadalt sai osta meie enda õpilaste käsitööd, valikus oli kauneid karpe kui ka kõrvarõngaid, nukumööblit ja palju muud. Avatud oli näitusesaal, kus sai imetleda õpilaste tehtud töid. Kui igav hakkas, sai minna meisterdamise ning mängude töötubadesse või teha sõbraga pilte fotonurgas ja võtta osa õnneloosist. Päev lõppes aga kevadkontserdiga, kus esinesid meie kooli õpilased, kui ka külalised teistest koolisest. Laadalt, kohvikus ning õnneloosist saadud tulu läheb meie koolihoovi ronimisraja loomiseks. Kokku kogusime selleks 1449,25 eurot, mis on uskumatult suur summa. Suur aitäh kõikidele külalistele ning suurt tänu kogu kooli meeskonnale, kes selle päeva teoks tegid!

 

22. aprillil toimus Kaare Kooli avatud uste päev. Avatud oli kohvik, kus valikut oli nii palju, et kõhu sai täis nii suur kui väike. Laadalt sai osta meie enda õpilaste käsitööd, valikus oli kauneid karpe kui ka kõrvarõngaid, nukumööblit ja palju muud. Avatud oli näitusesaal, kus sai imetleda õpilaste tehtud töid. Kui igav hakkas, sai minna meisterdamise ning mängude töötubadesse või teha sõbraga pilte fotonurgas ja võtta osa õnneloosist. Päev lõppes aga kevadkontserdiga, kus esinesid meie kooli õpilased, kui ka külalised teistest koolisest. Laadalt, kohvikus ning õnneloosist saadud tulu läheb meie koolihoovi ronimisraja loomiseks. Kokku kogusime selleks 1449,25 eurot, mis on uskumatult suur summa. Suur aitäh kõikidele külalistele ning suurt tänu kogu kooli meeskonnale, kes selle päeva teoks tegid!