Uudised

Kaare kooli laululapsed Viljandimaa laulu- ja tantsupeol 30. mai admin


28. mail  toimus Viljandimaa laulu- ja tantsupidu, kus esmakordselt oli väljas ka meie kooli esindus. Meie kooli laululapsed õppisid selgeks lastekooride laulud ning said koos teiste kooridega lauluväljakul laulda, lisaks veel kanda uhkelt rongkäigus kooli silti. Täname kõiki, kes rongkäigus meile kaasa elasid!Aitäh ka õpetaja Üllele, kes kõik selle võimalikuks tegi.

28. mail  toimus Viljandimaa laulu- ja tantsupidu, kus esmakordselt oli väljas ka meie kooli esindus. Meie kooli laululapsed õppisid selgeks lastekooride laulud ning said koos teiste kooridega lauluväljakul laulda, lisaks veel kanda uhkelt rongkäigus kooli silti. Täname kõiki, kes rongkäigus meile kaasa elasid!Aitäh ka õpetaja Üllele, kes kõik selle võimalikuks tegi.