Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Персонал Учебный совет Hoolekogu

Должность
 
Администрация (4)

Epp Kongas

Директор
Eesti keel
4346386
56900129
epp.kongas@vkk.vil.ee


Marika Hiie

Eesti keel
Советник обучения
4346399
marika.hiie@vkk.vil.ee


Eena Verhovõh

Менеджер по развитию
5141467
eena.verhovoh@vkk.vil.ee


Mariann Õmblus

Arvutiõpetus
huvijuht
53448639
mariann.omblus@vkk.vil.ee

Учителя (29)

Inna Arutjunjan

Kehaline kasvatus
inna.arutjunjan@vkk.vil.ee


Merlin Bohojavlenski

Klassiõpetaja
merlin.bohojavlenski@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

2B klassijuhataja


Marika Hiie

Eesti keel
Советник обучения
marika.hiie@vkk.vil.ee


Rait Jürgenson

Füüsika
Keemia
rait.jyrgenson@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

8/9B klassijuhataja


Agnes Kuus-Korv

Klassiõpetaja
agnes.kuus-korv@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

8A klassijuhataja


Mare Kilgi

Klassiõpetaja
mare.kilgi@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7/8D klassijuhataja


Anita Makarevitš

Klassiõpetaja
anita.makarevits@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6B klassijuhataja


Gerli Kuhi

Inglise keel
gerli.kuhi@vkk.vil.ee


Helina Kuhlap

Abiõpetaja
helina.kuhlap@vkk.vil.ee


Hanna Kristin Kivistik

Kehaline kasvatus
hannakristin.kivistik@vkk.vil.ee


Karin Kõiv

Abiõpetaja
karin.koiv@vkk.vil.ee


Griseldis Künnapuu

Klassiõpetaja
griseldis.kynnapuu@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

3B klassijuhataja


Harri Künnapuu

Poiste tööõpetus
harri.kynnapuu@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7/8C klassijuhataja


Kristi Leinamäe

Klassiõpetaja
kristi.leinamae@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6C klassijuhataja


Marika Lellep

Tüdrukute tööõpetus
marika.lellep@vkk.vil.ee


Marge Altsaar

Klassiõpetaja
marge.altsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

4/5A klassijuhataja


Mai Liivrand

Inglise keel
Muusika
mai.liivrand@vkk.vil.ee


Ülle Lükk

Математика
ylle.lykk@vkk.vil.ee


Eve Mets

haridustehnoloog
Klassiõpetaja
eve.mets@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

1/9A klassijuhataja


Margit Kaarmäe

Klassiõpetaja
margit.kaarmae@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

5B klassijuhataja


Ülle Roomets

Muusika
ulle.roomets@ut.ee


Janika Siim

Klassiõpetaja
janika.siim@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6/7A klassijuhataja


Kätlin Sinilind

Kunstiõpetus
katlin.sinilind@vkk.vil.ee


Kertu Roosipuu

Abiõpetaja
kertu.roosipuu@vkk.vil.ee


Hille Tammsaar

Klassiõpetaja
hille.tammsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

4B klassijuhataja


Vilve Taska

Abiõpetaja
vilve.taska@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7B klassijuhataja


Epp Kongas

Директор
Eesti keel
epp.kongas@vkk.vil.ee


Eve Vinkmann

Klassiõpetaja
eve.vinkmann@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

2/3A klassijuhataja


Mariann Õmblus

Arvutiõpetus
huvijuht
mariann.omblus@vkk.vil.ee

Персонал (4)

Laura Nurmsalu

eripedagoog
59151039

Lisainformatsioon: 

laura.nurmsalu [at] vkk.vil.ee või  laura.nurmsalu [at] viljanditugikeskus.ee


Üllike Luts

sotsiaalpedagoog
59151046

Lisainformatsioon: 

yllike.luts [at] vkk.vil.ee või yllike.lutsmaili.linn [at] paevakeskus.ee (@viljanditugikeskus.ee)


Krista Hansson

sotsiaalpedagoog
59151047

Lisainformatsioon: 

krista.hansson [at] vkk.vil.ee või krista.hansson [at] viljanditugikeskus.ee


Katrin Naaris

eripedagoog
59151052

Lisainformatsioon: 

katrin.naaris [at] vkk.vil.ee 

 

Учебный совет (5)

Tiina Rakitin

sekretär
434 5970
529 7657
tiina.rakitin@vkk.vil.ee


Vello Tilk

haldusspetsialist
434 6313
5156991
vello.tilk@vkk.vil.ee


Eve Mets

haridustehnoloog
eve.mets@vkk.vil.ee


Rein Mänd

IT spetsialist
5232954
rein.mand@vkk.vil.ee


Valli Põdra

garderoobitöötaja

Hoolekogu (7)

Karin Ilus

Hoolekogu esimees
hoolekogu@vkk.vil.ee


Hille Tammsaar

Hoolekogu liige
hille.tammsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Mare Kilgi

Hoolekogu liige
mare.kilgi@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Merlin Bohojavlenski

Hoolekogu liige
merlin.bohojavlenski@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Reena Rimmel

Hoolekogu liige
+372 56579858
reena.rimmel@mail.ee

Lisainformatsioon: 

Lastevanemate esindaja


Lii Susi

Hoolekogu liige
inglilapsed@gmail.com


Jane Koitlepp

Hoolekogu liige
+372 5599 2738
jane.koitlepp@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Linnavalitsuse esindaja

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.