Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugipersonal Töötajad Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Epp Kongas

Direktor
Eesti keel
4346386
56900129
epp.kongas@vkk.vil.ee


Marika Hiie

Eesti keel
Õppejuht
4346399
marika.hiie@vkk.vil.ee


Eena Verhovõh

HEV koordinaator
5141467
eena.verhovoh@vkk.vil.ee


Mariann Õmblus

Arvutiõpetus
Huvijuht
53448639
mariann.omblus@vkk.vil.ee

Õpetajad (29)

Inna Arutjunjan

Kehaline kasvatus
inna.arutjunjan@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.10 – 13.55

Merlin Bohojavlenski

Klassiõpetaja
merlin.bohojavlenski@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

2B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.55

Marika Hiie

Eesti keel
Õppejuht
marika.hiie@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 12.15 – 13.00

Rait Jürgenson

Füüsika
Keemia
rait.jyrgenson@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

8/9B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 14.00 – 14.50

Agnes Kuus-Korv

Klassiõpetaja
agnes.kuus-korv@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

8A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 14.05 – 14.50

Mare Kilgi

Klassiõpetaja
mare.kilgi@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7/8D klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 13.10 – 13.55

Anita Makarevitš

Klassiõpetaja
anita.makarevits@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 14.05 – 14.55

Gerli Kuhi

Inglise keel
gerli.kuhi@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.05 – 14.50

Helina Kuhlap

Abiõpetaja
helina.kuhlap@vkk.vil.ee


Hanna Kristin Kivistik

Kehaline kasvatus
hannakristin.kivistik@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.15 – 13.00

Karin Kõiv

Abiõpetaja
karin.koiv@vkk.vil.ee


Griseldis Künnapuu

Klassiõpetaja
griseldis.kynnapuu@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

3B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 13.10 – 13.55

Harri Künnapuu

Poiste tööõpetus
harri.kynnapuu@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7/8C klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 15.00 – 15.45

Kristi Leinamäe

Klassiõpetaja
kristi.leinamae@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6C klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 13.10 – 13.55

Marika Lellep

Tüdrukute tööõpetus
marika.lellep@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.05 – 14.50

Marge Altsaar

Klassiõpetaja
marge.altsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

4/5A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K 13.05 – 13.50

Mai Liivrand

Inglise keel
Muusika
mai.liivrand@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.55

Ülle Lükk

Matemaatika
ylle.lykk@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15.00 – 15.45

Eve Mets

Haridustehnoloog
Klassiõpetaja
eve.mets@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

1/9A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 13.10 – 13.55

Margit Kaarmäe

Klassiõpetaja
margit.kaarmae@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

5B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 14.00 – 14.50

Ülle Roomets

Muusika
ulle.roomets@ut.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15.00 – 15.45

Janika Siim

Klassiõpetaja
janika.siim@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6/7A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 14.00 – 14.50

Kätlin Sinilind

Kunstiõpetus
katlin.sinilind@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 14.00 – 14.50

Kertu Roosipuu

Abiõpetaja
kertu.roosipuu@vkk.vil.ee


Hille Tammsaar

Klassiõpetaja
hille.tammsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

4B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K 13.05 – 13.50

Vilve Taska

Abiõpetaja
vilve.taska@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 13.10 – 13.55

Epp Kongas

Direktor
Eesti keel
epp.kongas@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Eve Vinkmann

Klassiõpetaja
eve.vinkmann@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

2/3A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 13.05 – 13.50

Mariann Õmblus

Arvutiõpetus
Huvijuht
mariann.omblus@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.10 – 13.55
Tugipersonal (4)

Laura Nurmsalu

Eripedagoog
59151039

Lisainformatsioon: 

4C klassijuhataja

laura.nurmsalu [at] vkk.vil.ee või  laura.nurmsalu [at] viljanditugikeskus.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.15 – 13.00

Üllike Luts

Sotsiaalpedagoog
59151046

Lisainformatsioon: 

yllike.luts [at] vkk.vil.ee või yllike.lutsmaili.linn [at] paevakeskus.ee (@viljanditugikeskus.ee)

Vastuvõtuaeg:

N 13.10 – 13.55

Krista Hansson

Sotsiaalpedagoog
59151047

Lisainformatsioon: 

krista.hansson [at] vkk.vil.ee või krista.hansson [at] viljanditugikeskus.ee


Katrin Naaris

Eripedagoog
59151052

Lisainformatsioon: 

katrin.naaris [at] vkk.vil.ee 

 

Töötajad (5)

Tiina Rakitin

Sekretär
434 5970
529 7657
tiina.rakitin@vkk.vil.ee


Vello Tilk

Haldusspetsialist
434 6313
5156991
vello.tilk@vkk.vil.ee


Eve Mets

Haridustehnoloog
eve.mets@vkk.vil.ee


Rein Mänd

IT spetsialist
5232954
rein.mand@vkk.vil.ee


Valli Põdra

Garderoobitöötaja

Hoolekogu (7)

Karin Ilus

Hoolekogu esimees
hoolekogu@vkk.vil.ee


Hille Tammsaar

Hoolekogu liige
hille.tammsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Mare Kilgi

Hoolekogu liige
mare.kilgi@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Merlin Bohojavlenski

Hoolekogu liige
merlin.bohojavlenski@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Reena Rimmel

Hoolekogu liige
+372 56579858
reena.rimmel@mail.ee

Lisainformatsioon: 

Lastevanemate esindaja


Lii Susi

Hoolekogu liige
inglilapsed@gmail.com


Jane Koitlepp

Hoolekogu liige
+372 5599 2738
jane.koitlepp@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Linnavalitsuse esindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.