Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugipersonal Töötajad Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Epp Välba

Direktor
Eesti keel
4346386
56900129
epp.valba@vkk.vil.ee


Marika Hiie

Eesti keel
Õppejuht
4346399
marika.hiie@vkk.vil.ee


Eena Verhovõh

HEV koordinaator
5141467
eena.verhovoh@vkk.vil.ee


Mariann Õmblus

Arvutiõpetus
huvijuht
53448639
mariann.omblus@vkk.vil.ee

Õpetajad (30)

Inna Arutjunjan

Kehaline kasvatus
inna.arutjunjan@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 13.50-14.30

Merlin Bohojavlenski

Klassiõpetaja
merlin.bohojavlenski@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

1c klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-14.50

Marika Hiie

Eesti keel
Õppejuht
marika.hiie@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Rait Jürgenson

Füüsika
Keemia
rait.jyrgenson@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7/8c klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-14.50

Agnes Kuus-Korv

Klassiõpetaja
agnes.kuus-korv@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7a klassijuhataja


Mare Kilgi

Klassiõpetaja
mare.kilgi@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6/7e/9b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 12.15-13.00

Ene Koitmäe

Abiõpetaja
ene.koitmae@vkk.vil.ee


Gerli Kuhi

Inglise keel
gerli.kuhi@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-14.50

Helina Kuhlap

Abiõpetaja
helinakuhlap1@gmail.com


Anne Kusma

Klassiõpetaja
anne.kusma@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

6c ja 6/9d klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 14.05-14.50

Karin Kõiv

Abiõpetaja
karin.koiv@vkk.vil.ee


Griseldis Künnapuu

Klassiõpetaja
griseldis.kynnapuu@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

2c klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 13.10-13.50

Harri Künnapuu

Poiste tööõpetus
harri.kynnapuu@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

7d klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 15.00-15.45

Kristi Leinamäe

Klassiõpetaja
kristi.leinamae@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

5d klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

N 13.00-13.45

Marika Lellep

Tüdrukute tööõpetus
marika.lellep@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00-15.45

Kristi Liivamäe

Klassiõpetaja
kristi.liivamae@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

4/5c klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Mai Liivrand

Inglise keel
Muusika
mai.liivrand@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Ülle Lükk

Matemaatika
ylle.lykk@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Eve Mets

haridustehnoloog
Klassiõpetaja
eve.mets@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

8/9a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K 13.10-13.55

Annika Mumm

Klassiõpetaja
annika.mumm@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

3/4a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 13.10-13.55

Ülle Roomets

Muusika
ulle.roomets@ut.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.00-14.55

Janika Siim

Klassiõpetaja
janika.siim@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

5/6a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E 14.04- 14.50

Kätlin Sinilind

Kunstiõpetus
katlin.sinilind@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.10 või 14.00

Helen Suurkask

Abiõpetaja
helen.suurkask@vkk.vil.ee


Hille Tammsaar

Klassiõpetaja
hille.tammsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

3c klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T 13.00- 13.45

Vilve Taska

Abiõpetaja
vilve.taska@vkk.vil.ee


Epp Välba

Direktor
Eesti keel
epp.valba@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Vello Tilk

haldusspetsialist
Kehaline kasvatus
vello.tilk@vkk.vil.ee


Mariann Õmblus

Arvutiõpetus
huvijuht
mariann.omblus@vkk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Eve Vinkmann

Klassiõpetaja
eve.vinkmann@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

1/2a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

K 13.00-13.45
Tugipersonal (3)

Laura Nurmsalu

eripedagoog
59151039

Lisainformatsioon: 

laura.nurmsalu [at] vkk.vil.ee või  laura.nurmsalu [at] viljanditugikeskus.ee


Üllike Luts

sotsiaalpedagoog
59151046

Lisainformatsioon: 

yllike.luts [at] vkk.vil.ee või yllike.lutsmaili.linn [at] paevakeskus.ee (@viljanditugikeskus.ee)


Krista Hansson

sotsiaalpedagoog
59151047

Lisainformatsioon: 

krista.hansson [at] vkk.vil.ee või krista.hansson [at] viljanditugikeskus.ee

Töötajad (5)

Tiina Rakitin

sekretär
434 5970
529 7657
tiina.rakitin@vkk.vil.ee


Vello Tilk

haldusspetsialist
434 6313
5156991
vello.tilk@vkk.vil.ee


Eve Mets

haridustehnoloog
eve.mets@vkk.vil.ee


Rein Mänd

IT spetsialist
5232954
rein.mand@vkk.vil.ee


Valli Põdra

garderoobitöötaja

Hoolekogu (7)

Karin Ilus

Hoolekogu esimees
hoolekogu@vkk.vil.ee


Hille Tammsaar

Hoolekogu liige
hille.tammsaar@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Mare Kilgi

Hoolekogu liige
mare.kilgi@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Merlin Bohojavlenski

Hoolekogu liige
merlin.bohojavlenski@vkk.vil.ee

Lisainformatsioon: 

Õpetajate esindaja


Reena Rimmel

Hoolekogu liige
+372 56579858
reena.rimmel@mail.ee

Lisainformatsioon: 

Lastevanemate esindaja


Lii Susi

Hoolekogu liige
inglilapsed@gmail.com


Jane Koitlepp

Hoolekogu liige
+372 5599 2738
jane.koitlepp@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Linnavalitsuse esindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.